מגנטים לחתונה הם מתנת חתונה פופולרית מבעלי האירוע למשפחה ולחברים, ויעידו על כך אין ספור מקררים שדלתותיהם מכוסות במגנטים מחויכים ועליזים מאין ספור אירועים מכל סוג: אירועים משפחתיים כגון חתונה, בר מצווה, חינה, ברית, חלאקה, מסיבת רווקים ועוד, או מפגשי חברים כגון מסיבות מחזור, ימי הולדת, מסיבת רווקים, אירועי השקה של מוצרים או פתיחה חגיגית של חנויות, אירועי חברה והשקת קולקציות חדשות, והרשימה ממשיכה עוד ועוד…

צלם מגנטים לחתונה הוא מישהו שמצלם את החתונה שלך, תוך התמקדות בעיקר באורחים ובאינטראקציה ביניהם: צילום הורים מצד החתן או מצד הכלה, צילום דורות (צילום סבא, אבא, בן, נכד ונין), צילום חברים טובים, צילום חברים מהעבודה או מבית הספר או מהמילואים, וכו' וכו', וכבר בזמן האירוע מדפיס את הצילומים על מגנטים, לתלייה על המקרר.

האם אי פעם רצית שבבית או במשרד שלך תהיה דרך ייחודית להציג תמונות? מגנטים יוצרים קישוט מדהים בבית או במשרד. הם הפתרון המושלם להציג את התמונות שלך, בבית או במשרד!
וכמובן שניתן להציג מגנטים לא רק על מקררים. ניתן לתלות מגנטים על לוחות שעם (בעזרת נעץ), על פירזול בבית כגון חלונות בלגיים, ניתן לקנות בחנויות לציוד משרדי לוחות מתכת קטנים (במקום לוח שעם) ולהציג עליהם מספר מגנטים, וכך לחוות שוב ושוב את האירועים שלמעשה חלפו והסתיימו זה מכבר.

למי שנוסטלגי זוהי מזכרת יומיומית מיום מאושר שעבר ונגמר מזמן, זוהי המזכרת היחידה מאותו אירוע שזמינה 24/7 מול עיניכם.

מגנט איכותי ימשיך לשמח ולהזכיר את האירוע, שנים לאחר האירוע.

זוגות רבים רוצים תיעוד ומזכרת מיום חתונתם, או מכל אירוע אחר (חינה, בר-מצווה, בת מצווה, יומולדת, חתונת זהב, מסיבת רווקים וכו', וכן לחלוק עם משפחה וחברים את היום, בבחינת "זוכרים איזה כיף היה…?".

זו הסיבה שמומלץ להזמין צלם מגנטים מומחה ומנוסה, ושזה עיסוקו העיקרי, מה שמבטיח ניסיון רב, שיוביל למגנטים איכותיים, מבחינת איכות הצילום, איכות המגנט, תקשורת עם המצולמים, תיעוד של האולם או של גן אירועים או כל מקום בילוי שבו התרחש האירוע. הם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ידע שידעו ללכוד את הזיכרונות הללו ולגרום להם להימשך לנצח.

ראו: איך בוחרים צלם מגנטים >>

שכירת צלם חתונות מומחה למגנטים למעשה מאוד משתלמת בגלל כל היתרונות, ונותנת תמורה המתמשכת שנים רבות.

העסקת צלם לחתונה שלך היא עניין גדול. תרצה מישהו שיכול ללכוד את כל היום במיומנות ובעדינות, מהטקס ועד לחגיגות הלילה המאוחרות. עבור זוגות רבים, הזמנת צלם מגנטים לחתונה מקצועית עדיפה על פני הסתמכות רק על צלם סטילס (צלם המצלם תמונות עבור אלבום החתונה).

צלם סטילס יצלם גם דברים שיהיו באלבום אך פחות חשובים כמזכרת על מגנט: צילום של האוכל, צילום של החופה, צילום תקריב של קישוט, של קרני הלייזר ועוד כהנה וכהנה צילומים אומנותיים.
צלם מגנטים, מאידך, מונחה על ידי האתגר היחיד, להנציח משתתפים ברגעים של שמחה, ברגעים מרגשים, ברגעים מחמיאים, ועוד ועוד. אף אורח לא יתלה על המקרר תמונה של החופה בשקיעה… אך כל אחד ישמח לתלות תמונה עם בן/בת זוג, או בן משפחה, או חברים, עם הזוג המתחתן, עם אישיות מיוחדת שמשתתפת באירוע, כגון רבנים מובילים באירועים עם צביון דתי או אירועים עם צביון חרדי, סלבריטיז מכל סוג וצבע, וכו’ וכו’.

הצילומים, (מכל סוג, כגון צילום מגנטים, צילום סטילס לאלבום, צילום וידאו וכו’) יהיו המזכרת האולטימטיבית של המשתתפים מאותו רגע בזמן.
עם הזמן דברים ישתנו, כדרכו של עולם, אנשים מבוגרים ילכו בדרך כל בשר, צעירים יגדלו ויתחתנו, לא עלינו יהיו זוגות שייפרדו, ועם הזמן, וביחוד לאנשים נוסטלגיים, זו תהיה חוויה מרגשת ומטלטלת לראות שיקוף של רגע בזמן, שחלף ועבר, חוויה שכדאי להשקיע כל מאמץ וכל מחיר כדי להנציח אותה בצורה איכותית.

מחקרים רבים מראים שאנשים נוטים לזכור את תוכן התמונות ולקשר אותם לאירוע: צילום איכותי של רגע שמח ייחקק בראשו של הצופה הרבה יותר מאשר רגע שמח שעבר וחלף תוך שנייה, ואותו תתקשו לזכור.
מגנט עם חשיפה יומיומית של 24/7 מקבע את אותו רגע במוחו ובזיכרונו של הצופה ונוטה להגדיר את מה שבסופו של דבר המשתתפים והאורחים יזכרו.

צלמי מגנטים הם יותר מסתם צלמי חתונה. הם אנשי מקצוע מיומנים שיתעדו את הרגעים שלך בצורה האמנותית והמתוחכמת ביותר שיש.

צלמי מגנטים יספקו לכם תמונות ייחודיות שיעזרו לכם לזכור את היום הזה לאורך שנים רבות.

הדבר הטוב ביותר בהעסקת צלם מגנטים, אך גם צלם סטילס, הוא שאתה יכול ליהנות מהיום שלך עם האורחים שלך מבלי לדאוג לצילומים. הצלם יהיה בכל הרגעים הנכונים לתפוס לך את הרגעים היקרים האלה ולהפוך אותם למגנטים שתוכל לתלות לתצוגה, כמזכרת יומיומית מתמשכת.