אז החלטתם שאתם רוצים צילום מגנטים לארועים. למעשה לאירוע שלכם. עכשיו יש לשאול, למה בעצם מומלץ לבחור צלם מגנטים איכותי לאירועים שלכם?

אין זה נדיר שבאירוע, בין אם זה חתונה או ברית, בר מצווה או חינה, או אף יומולדת, אירוע חברה או מסיבת שיחרור, יעניקו מתנות קטנות לאורחים, כגון שקיות דרג’ה מסורתיות, או עציץ צמחי תבלין, חמסה ססגונית, או, במקרה שלנו, מלך המתנות – צילום מגנטים לאורחים באירוע, למזכרת שנשארת.

יעידו על כך אין ספור מקררים בישראל שדלתותיהם מכוסות במגנטים מחויכים ועליזים מאין ספור ארועים מכל סוג: אירועים משפחתיים כגון חתונה, בר מצווה, חינה, ברית, חלאקה, מסיבת רווקים ועוד, או מפגשי חברים כגון מסיבות מחזור, ימי הולדת, מסיבת רווקים, אירועי השקה של מוצרים או פתיחה חגיגית של חנויות, אירועי חברה והשקת קולקציות חדשות, והרשימה ממשיכה עוד ועוד…

צלם מגנטים איכותי הוא איש מקצוע המתמחה בתחום של צילום מגנטים לארועים, ויתר על כן מתמחה באמנות התמונות שישמשו כמגנטים. הם יצלמו תמונות באיכות גבוהה, יערכו אותן, ישפרו את האיכות, ולאחר מכן ייצרו מהן את הדפסי המגנט.

צלם איכותי ומנוסה יקפיד על מספר נקודות מפתח:

 • הוא יתנהג בסמכותיות ובמקצועיות וידע לקרוא לבני משפחה ולכנס אותם לצילום, הצלם יארגן בני משפחה וחברים לצילומים המתאימים. באירוע, ברגעים של שמחה, התרגשות ובילבול, היחיד שיכול להישאר ממוקד בהנצחת האירוע יהיה הצלם המקצועי.
 • הצלם לא יזדרז ללחוץ על כפתור המצלמה אלא ינשום עמוק ויביים את התמונה: לפי גובה, לפי מגדר, לפי ביגוד, לפי שיוך משפחתי (הצד של החתן והצד של הכלה) או כל הגיון אחר, ולפי בקשה או העדפה של המצולמים.
 • הצלם יתן חשיבות גם לרקע של הצילומים: שלא יראו ברקע מלצר מפנה שאריות מזון, צלם וידאו שמתקין את הציוד שלו, אנשים שלא קשורים לאירוע, קיר עם חוטי חשמל לא אסתטיים, פנסים של צלם הווידאו שלא יסנוורו את התמונה ועוד ועוד.
  תמונה איכותית היא תמונה עם כמה שפחות אלמנטים שלא תורמים לתיעוד החוויה, במגבלות האפשריות. אחרי ככלות הכל, מאות אנשים מסתובבים באירוע, בין אורחים ובין אנשי צוות.
 • צלם מגנטים איכותי ומקצועי יוודא שלא רואים בצילום מה שלא צריך לראות: מחשוף עמוק מדי שזז למקום הלא נכון, שסע עמוק מדי בשמלה שחושף מה שלא צריך לחשוף, עניבה שזזה ממקומה, ביגוד המונח בצורה לא מחמיאה, בגדים שהוכתמו, או אף פטרוזיליה בשיניים (:
 • הצלם יוודא שכולם נראים במיטבם, מחויכים, נינוחים, עדיף מצולמים המחייכים ישירות אל המצלמה ומשדרים את האושר שלהם של אותו יום ושל אותו אירוע, ולא קופאים מול המצלמה.
 • הוא יבנה את הקומפוזיציה הנכונה לצילום, לא יחתוך ראשים ורגליים, אך גם לא יצלם מרחוק מדי כדי שיראו את כל האולם אבל אז המצולמים יהיו קטנטנים בתמונה.
 • צלם מגנטים איכותי ומנוסה יודע לייצר צילום באיכות מקסימלית ונעימה לצפייה: לא חשוך מדי, לא בהיר מדי, בוודאי לא מטושטש, לא עקום, לא קונטרסטי מדי וכו' וכו’.
 • הצלם יהיה סובלני ויצלם מספר קליקים כדי לוודא שלפחות באחת התמונות כולם יראו במיטבם: לא מיצמצו, לא פיהקו, דעתם לא הוסחה ומבטם לא ברח, החיבוקים אמיתיים וכנים, אף מצולם לא מוסתר מאחור, וכל מי שמצולם יהיה גאה ומאושר לקבל מזכרת שכזו, כמובן מודבקת על מגנט, לשם תצוגה של כבוד על המקרר במטבח, אחת הנקודות האסטרטגיות בבית…
 • הצלם יהיה זורם וידידותי, והעיקר ספונטני לתפיסת רגעים קטנים שיישארו לנצח על גבי המגנט – ילד שמשחק בחופה, סבתא שרוקדת, סבא שבוכה וכו’ וכו’.

בחירת צלם מגנטים לצורך צילום המגנטים לאירוע שלכם היא בהחלט אחד ההיבטים החשובים ביותר בתכנון האירוע שלך. התמונות יהיו הזיכרונות המוחשים היחידים שישארו לכם מאותו יום מיוחד.

בחירת צלם מגנטים לאירוע שלך יכולה להיות קשה מכיוון שלעולם לא תוכל לדעת אם הוא יעשה עבודה טובה, עד לרגע האמת. לכן אנו ממליצים ללכת עם צלם איכותי עם ניסיון איכותי מוכח. צלמים אלה מתמקדים בחתונות בפרט ובאירועים בכלל, ומתמחים באמנות התמונות שישמשו כמגנטים, כך תגדילו את הסיכוי שהם יעשו עבודה טובה!.

להלן מספר עצות כיצד לבחור צלם איכותי לאירוע שלך:

 • בדוק את תיק העבודות של צלם המגנטים ובדוק אם יש להם זוגות הדומים לך ואם הם מצלמים במסגרות דומות.
 • חפש תמונות עם תאורה ייחודית, צילומים אומנותיים ובאופן כללי סוג צילום שמוצא חן בעיניך.
 • שאל חברים או בני משפחה המלצות או הפניות לצלמים שהם אוהבים לעבוד איתם ומרוצים מהתוצאות
 • בדוק כיצד אתם מתקשרים לפני האירוע ובזמן המשא ומתן. האם הצלם משתף פעולה? זורם איתך ועם הרצונות שלך, האם הוא סובלני וזורם, האם הוא קשוב ומקשיב לבקשותיך ולציפיות שלך? האם הוא מוכן לשנות את תפיסתו לגבי צילום האירוע, כדי לתת לך, בעל האירוע, את התוצאה שאתה חלמת עליה.

תפקידו של צלם מגנטים הוא לצלם למטרות שונות. אלמנט מפתח נוסף שמשפיע השפעה גדולה על איכות המגנט הוא סוג המדפסת. איכות המגנט תלויה גם באופן שבו הוא מודפס, בסוג הנייר שעליו מודפסים הצילומים, הגימור של הנייר (מט, מבריק), בכישורי העיבוד של הצלם ו/או של העוזר שלו.

מדפסת תרמית מפיקה את תמונות באיכות הגבוהה ביותר, ועדיף לבחור צלם שעובד עם מדפסת תרמית, כמו גם עם וחומרי גלם מקצועיים שמבטיחים מגנטים לא דוהים ועמידים שנים רבות.